• Baby Friendly / Kids Friendly

  pre bábätká do 6 mesiacov Vám poskytneme postieľku zdarma.
  Deti do 6 rokov bez nároku na lôžko zdarma, detský kútik je k dispozícii. Kontaktujte nás vopred.

 • V cene je zahrnuté

  wifi, parkovanie, posteľná bielizeň, uteráky, osušky, biliard.
  Raňajky za príplatok 6€/ dospelá osoba 3€/ dieťa 3-12 rokov.

 • Bezplatné storno

  bezplatné storno, pokiaľ stornujete rezerváciu 30 dní pred nástupom na pobyt.

 • Možnosť využiť rekreačný príspevok zamestnávateľa

GreguškaZimná dovolenka na Valaške


Najkrajšiu lyžovačku na Slovensku zažijete iba vo Vysokých Tatrách.
Náš penzión leží na priesečníku troch obľúbených lyžiarskych stredísk. Špičkové strediská Vysoké Tatry - Tatranská Lomnica, Štrbské Pleso a Starý Smokovec ponúkajú najlepšie služby, ktoré si zamilovali všetky generácie. 24 kilometrov vždy upravených zjazdoviek, 5,5 kilometrová prvotriedna carvingová trať so šírkou až do 60 m, sneh minimálne 5 mesiacov v roku, prekrásne prostredie alpského charakteru a netradičné atrakcie sú zárukou dovolenky, na ktorú len tak ľahko nezabudnete. 20 lanoviek a vlekov vás z troch stredísk v priebehu niekoľkých minút dostane k tým najkrajším vysokohorským výhľadom a panorámam. Naše lyžiarske strediská patria v kategorizácii a dôveryhodnosti zimných stredísk medzi TOP strediská na Slovensku.

Pred deti využite jedinečnú možnosť lyžovania v ski areáli Greguška (na obrázku) vzdialenom iba 300m od penziónu Valaška.

Ak nelyžujete nevadí, užite si guľovačku, sánkovačku na profesionálnej dráhe alebo u nás na dvore, navštívte jedinečný Tatranský ľadový dóm na Hrebienku, zrelaxujte v AquaCity Poprad. 

Pre návštevníkov Tatier budú tiež bezplatne sprístupnené klziská v Novom Smokovci, Tatranskej Lomnici a Dolnom Smokovci.Horská turistika


Ak navštívite Valašku vo Vysokých Tatrách, potom Hrebienok (1285m) bude miesto, ktoré skoro určite neobídete. Nachádza sa 2 a pol kilometra od Starého Smokovca a môžete sa naň dostať buď peši, alebo pozemnou lanovkou. Hrebienok patrí medzi najatraktívnejšie miesta Vysokých Tatier.

Z Hrebienka sa môžete vydať na viacero pekných túr. Turista si môže vybrať od ľahších cieľov ako Bílikova či Zamkovského chata až po náročnejšie túry (Velické, Batizovské pleso, Zbojnícka či Téryho chata, alebo priamo Slavkovský štít, ktorý je priamo nad Hrebienkom ). Obľúbenejšou je túra na Skalnaté pleso, alebo ešte radšej späť, nech to nie je do kopca. Je to od jednej lanovky ku trom.

Ak máte radi adrenalín, využite možnosť výstupu na niektorý z končiarov v sprievode horského vodcu. Na Hrebienku však môžete aj zostať. Najmä, ak ste vo Vysokých Tatrách druhý či tretí deň.

NAPLÁNUJTE SI SVOJU TÚRU TU...Jazda na koni


je pre niektorých jedinečným zážitkom, atrakciou, ale aj koníčkom, ktorému venujú celý svoj život.

Naša ponuka je prispôsobená pre všetkých. Pre tých čo sa chcú naučiť jazdiť alebo sa len povoziť či starať sa o kone. Môžete si objednať stádo  pre svoje firemné a rodinné podujatie, jazdiť na saniach, podniknúť výlety po okolí. Pre skúsených je k dispozícií parkúr.

Na našom ranči (www.ranc-cajka.sk) sú tréneri a jazdci z MŠK Kežmarok pripravení poradiť a pomôcť.

 


                   
                     Využite u nás možnosť zakúpenia TATRY Card a využívajte viac výhod. Zastávka tatranskej                            električky je iba 5 minút chôdze od Valašky a dostanete sa ňou do Starého Smokovca. 
                     Viac info na www.regiontatry.sk


  

Gallery